O nás
Naše služby
Ceník
skleničky

Naše služby

Rekondiční masáže

pomocí souboru vhodných hmatů dochází při rekondiční masáži k regeneraci svalů a tkání. Masáže odstraňují bolest, pocit zatuhlosti, únavu a stres. Tím, že dochází k prokrvení svalů, čímž se nastartuje látková výměna, aktivují se regenerační procesy. Zároveň se zvyšuje aktivita organismu. Razance a tlak masér vždy přizpůsobí přání klienta. Při relaxační masáži je tlak mírný, uklidňující a razantní hmaty jsou nahrazeny hmaty uvolňujícími.

Masáž lávovými kameny

jedná se o rekondičně - relaxační masáž. Nejprve se promasírují záda nahřátými lávovými kameny. Kameny se následně rozloží na záda.Masér dále pokračuje relaxaiční masáží nohou ze zadu.poté kameny masér odstraní ze zad a provede rekondiční masáž zad a šíje.Díky teplým lávovým kamenům dojde k celkovému prohřátí organismu a klient odchází "plný energie"

Relaxační masáž

jde o velmi příjemnou masáž, kdy tahy rukou maséra jsou prováděny v pomalém tempu s mírným tlakem. Vše umocňuje relaxační hudba a atmosféra svitu svíček, propojená vůněmi bylin s uklidňujícími účinky.Klient odchází celkově zklidněn a uvolněn. Doporučuji si masáž dopřát ve večerních hodinách, kdy klient může nechat doznít účinky masáže v klidu domova

Dornova metoda

manuální terapie, při níž se navrací klouby a obratle do fyziologické ( správné ) polohy a tím se vyrovnává celková statika těla. Díky provázanosti obratlů s vnitřními orgány dochází často i ke zlepšení jejich funkcí a odstranění dlouhodobých obtíží.Dornova metoda tak může vyřešit nejen potíže s pohybovým aparátem.

Upozornění – při výběru termínu je nutné brát v úvahu, že po provedení DM by měl být klient 2 dny bez větší fyzické námahy, i v souvislosti s tím, že následně po provedení může dojít k reakcím organismu v podobě zhoršení stavu, únavy či zvracení.

Breussova masáž

pomocí vhodných hmatů v oblasti páteře dochází k trakci ( odtažení ) obratlů, čímž vzniká prostor pro meziobratlové ploténky a jejich prokrvení .Tato metoda je jako jedna z mála vhodná i při akutním výhřezu ploténky.Při masáži se používá třezalkový olej, který napomáhá prokrvení plotének a doporučuje se jej nechat působit následující noc po masáži.

Kineziotaping

rehabilitační a rekondiční metoda, která snižuje bolesti a svalové napětí v místě postižení. Pomocí nalepení pružných pásek dochází k podpoře svalů a šlach,mechanickému dráždění kožních receptorů,čímž dojde k nastartování látkové výměny a tím urychlení regenerace postiženého místa a vstřebávání otoků.Na rozdíl od ortéz či stahovacích obinadel pásky nebrání v pohybu a lze se s nimi sprchovat.

Adresa: Chrást nad Sázavou 258, Týnec nad Sázavou 257 41

Telefon: 724 721 236 (08:00 - 19:00)

E-mail: Olinavych@gmail.com